Najlepsza kolekcja zabawnych gier imprezowych

Najlepsza kolekcja zabawnych gier imprezowych na każdą okazję!

Jeśli planujesz przyjęcie lub wydarzenie, prawdopodobnie będziesz potrzebować jakiegoś rodzaju gier lub zajęć towarzyskich. Gry towarzyskie mogą być tak proste, jak darmowe gry do wydrukowania, które drukujesz z wyprzedzeniem lub tak skomplikowane, jak pełen niesamowity wyścig. To najlepsza kolekcja zabawnych gier towarzyskich, gier na każdą okazję, jaką można sobie wyobrazić.

Ta kolekcja zabawnych gier imprezowych zapewni Ci coś na każdą okazję, dla każdego typu imprezowicza i na każdą kieszeń. Wypróbowałem je wszystkie i jako samozwańczy ekspert od gier towarzyskich, udzielę Ci porad i zaleceń, w jakich grach imprezowych i kiedy grać.

A jeśli wolisz gry planszowe, mam świetną przewodnik po najlepszych grach planszowych także dla grup!

Wtedy wybór należy do Ciebie. Grać czy nie grać?

Jakie są rodzaje gier towarzyskich?

Gry towarzyskie zazwyczaj dzielę na jedną z trzech kategorii, w zależności od stopnia zaangażowania gości. Zalecam wybranie typu gier towarzyskich, w które zamierzasz grać, na podstawie gości. Jeśli organizujesz wieczór panieński dla panny młodej, która nie lubi gier, może po prostu wybierz jedną lub dwie gry pasywne lub do wydrukowania. Jeśli organizujesz spotkanie rodzinne pełne energicznych członków rodziny, zdecydowanie wybieraj aktywne gry towarzyskie.

1. Aktywne gry towarzyskie - to te, które będą wymagały od gości wstawania i poruszania się, interaktywności i prawdziwego zaangażowania w gry towarzyskie. Są to gry typu „all-in”.
  2. Gry towarzyskie do wydrukowania - to gry, które drukujesz wcześniej dla swoich gości. Następnie możesz poprosić ich o samodzielne wykonanie wydruków podczas imprezy lub wszyscy razem jako grupa.
  3. Pasywne gry towarzyskie - są to gry i zabawy, które masz na przyjęciu dla gości. Rzeczy takie jak odgadnięcie liczby przedmiotów w słoiku, odgadnięcie kosztu przedmiotu itp. Goście mogą grać lub nie grać, ich wybór.

Wszystkie gry w tym poście oznaczyłem etykietą poziomu aktywności, zalecanej grupy wiekowej i ilości przygotowań potrzebnych do gry. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to wybrać gry najlepiej pasujące do Twojego wydarzenia.

Pamiętaj, aby dodać do zakładek i przypiąć tę kolekcję zabawnych gier towarzyskich!

Gry sezonowe i świąteczne

To są gry na określone święta i pory roku. Świetnie sprawdzają się jako gry towarzyskie w klasie, gry towarzyskie w biurze, a nawet spotkania rodzinne w określonym sezonie.

Elf on the Shelf minut, aby wygrać mecze z Play. Przyjęcie. Kołek. zainspirowany mnóstwem pomysłów Elf on the Shelf z Pinteresta i innych minut na zdobycie pomysłów na Boże Narodzenie. Świetne gry towarzyskie dla dzieci, takie jak chrupiące ptasie mleczko, połów cukierków i nie tylko! A numer 9 brzmi absolutnie histerycznie.

Gry walentynkowe

Walentynkowa minuta na wygranie gier (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Chick Flick zainspirował minutę do wygrania gier (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gra miłosna do wydrukowania (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Gra o miłości do druku (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Więcej Walentynkowych gier towarzyskich (różne, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Igrzyska św. Patryka

Rzuć tęczę (do druku, dzieci, dowolna liczba osób)

Polowanie na Leprechauna (do druku / aktywne, dzieci, dowolna liczba osób)

Minuta do wygrania w Dzień Świętego Patryka (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Lucky Roller (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry wiosenne i wielkanocne

Złap marchewkę (do druku / aktywne, dzieci, 6 lub mniej osób)

Wielkanocne cukierki Bingo (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Wielkanocna minuta na wygranie gier (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Pomysły na kreatywne polowanie na pisanki (aktywny, dzieci, dowolna ilość osób)

Letnie Igrzyska

Gry wodne na świeżym powietrzu (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Aktywne gry dla dzieci (aktywny, dzieci, dowolna ilość osób)

Polowanie na czerwone, białe i niebieskie poszukiwania (do druku, dzieci, dowolna liczba osób)

Piknikowe polowanie na śmieci (do druku, dzieci, dowolna liczba osób)

Gry jesienne

Fall Minute to Win It Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Apple Party Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gra w kostkę Candy Apple (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry Halloween

Gry Halloween Carnival (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry na Halloween dla dzieci (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Halloween Minute to Win It Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Halloween Scavenger Hunt (do druku, dzieci, indywidualne dla małych grup)

Gry na Święto Dziękczynienia

Minuta Dziękczynienia, aby wygrać w to gry (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gra wdzięczności (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

Gry Harry Potter dla dorosłych

Inne gry na Święto Dziękczynienia dla dużych grup (różne, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Święto Dziękczynienia do druku (dzieci do 10 osób)

Gry Świąteczne

Christmas Minute to Win It Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

25 najlepszych gier świątecznych (różne, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Dopasowywanie kart świątecznych (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

Kartka świąteczna Balderdash (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

drogi Mikołaju (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

Elf on the Shelf Party Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Świąteczna nazwa tej melodii (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Prawa lewa poemat wymiany prezentów świątecznych (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Christmas Carol Chaos (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Świąteczne Bingo Filmowe (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

Gry z wymianą prezentów

12 dni gry wymiany prezentów świątecznych (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Szczęśliwa ostatnia linia (pasywne, 12+, dowolna ilość osób)

Darmowa gra do druku Wybierz prezent (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gra w kości typu Switch, Steal, Unwrap (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Wymiana prezentów na głowy lub ogony (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Wymiana prezentów Gra w Nigdy (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Grudniowa gra w kości (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Muzyczne prezenty (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry sylwestrowe

Wybierz odpowiednią rozdzielczość (aktywni, nastolatkowie +, dowolna ilość osób)

Miejsce przy stole (pasywne, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Sylwester Sporcle (aktywni, nastolatkowie +, dowolna ilość osób)

Noworoczne gry z ciekawostkami (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Sylwestrowa minuta na wygranie gier (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Zabawne gry towarzyskie na określone wydarzenia

Są to gry, w które możesz grać podczas określonego wydarzenia, takiego jak baby shower. Wiele z tych gier można również nieznacznie zmienić, aby działały dla każdej drużyny, używając po prostu innych rekwizytów i innej nazwy.

20 zabawnych gier baby shower, które są również idealne do posypania dziecka po raz drugi!

Gry Baby Shower

Minuta Baby Shower, aby wygrać (aktywne gry, w każdym wieku, dowolna liczba osób)

Ponad 20 zabawnych gier na Baby Shower (różne gry, w każdym wieku, dowolna liczba osób)

Baby Shower Bingo (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Baby Shower Points Poemat (aktywni, nastolatkowie +, dowolna ilość osób)

Baby Shower Imię tej melodii (aktywny, nastolatek +, grupa 8 lub więcej osób)

Gry urodzinowe

Prawo, lewo, jedz (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Wybuch balonu (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Silly Smash (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Urodzinowe poszukiwanie skarbów (aktywni, w każdym wieku, indywidualni lub w małej grupie)

Gry z okazji 50. urodzin (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry dla nowożeńców

Bridal Shower Minute to Win It Games (aktywne gry, w każdym wieku, dowolna liczba osób)

23+ zabawne gry dla nowożeńców (różne gry, w każdym wieku, dowolna liczba osób)

Gra o miłości dla nowożeńców do wydrukowania (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Piosenka o miłości do druku dla nowożeńców (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Gry na wieczór panieński

Gry na wieczór panieński (aktywni, dorośli, dowolna ilość osób)

Bachelorette Minute to Win It Games (aktywni, dorośli, dowolna ilość osób)

Graduation Party Games

Minuta ukończenia szkoły, aby wygrać w to gry (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Inne gry i zajęcia na zakończenie szkoły (różne zajęcia, nastolatki +, dowolna ilość osób)

anioł numer 2222 doreen cnota

Gry na parapetówkę

Strona główna Ciekawostki (pasywne, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Pamięć pokoju (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Zachowaj swój klucz (pasywne, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Polowanie na parapetówkę (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

Wybierz klucz, dowolny klucz (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Oscar Party Games

Oscary Bingo (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Out of the Box Oscar Party Game (aktywny, w każdym wieku, 6+ osób)

Super Bowl Party Games

Komercyjne Bingo Super Bowl (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Minuta Super Bowl, aby wygrać (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Football Bingo (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Przypnij Football in the Uprights (aktywny, dzieci, dowolna ilość osób)

Super Bowl / Football Party Scavenger Hunt dla dzieci (aktywny, dzieci, 5-10 dzieci)

Zabawne gry towarzyskie przez cały rok

W przeciwieństwie do świątecznych lub sezonowych wydarzeń, które są powiązane z określoną porą roku, te wiecznie zielone gry towarzyskie to te, w które możesz grać przez cały rok. Zagraj w nie na urodziny, grilla na podwórku lub rodzinną przeprowadzkę!

Gry na imprezę tematyczną

Animal Safari Scavenger Hunt (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

Avengers Party Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Big Hero 6 Bingo (do druku, w każdym wieku, dla dowolnej liczby osób)

Czarno-białe gry towarzyskie (różne, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Gry imprezowe na kempingu (różne, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Dinosaur Dig (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

Polowanie na dinozaury (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

Disney Matching Game (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

FROZEN Party Games (aktywny, dzieci, indywidualny lub mała grupa)

Gilmore Girls Bingo (do druku, nastolatki +, dowolna liczba osób)

Gry towarzyskie z gęsią skórką (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Igrzyska śmierci Gry towarzyskie (aktywne, nastolatki +, dowolna ilość osób)

Lego Party Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Musical / Pitch Perfect Party Games (aktywne, nastolatki +, 8+ osób)

Letnie Igrzyska Olimpijskie (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Zimowe Igrzyska Olimpijskie (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Princess Party Games (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Star Wars Party Games (aktywny, dzieci, dowolna ilość osób)

Niesamowity wyścig superbohatera (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Gry z superbohaterami (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)

Toy Story Midway Carnival Games (aktywni, w każdym wieku, indywidualni lub w małej grupie)

Wartość minuty dla młodych kobiet, aby wygrać mecze (aktywni, w każdym wieku, w dowolnej ilości)